Якщо водій користується транспортним засобом і не має при собі аптечки, вогнегасника або знаку аварійної зупинки, це вважається порушенням правил дорожнього руху.

Водіям в Україні чітко вимагається мати ці предмети у своєму автомобілі згідно з правилами дорожнього руху.

Аптечка, скріншот: YouTube
Аптечка, скріншот: YouTube

У разі відсутності аптечки, поліцейські можуть звинуватити водія у порушенні Правил дорожнього руху та оштрафувати його на 340 грн.

Це порушення зазвичай кваліфікується як порушення частини 1 статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно з цим, водія звинувачують у керуванні транспортним засобом з технічною несправністю (відсутність аптечки), що заборонено для експлуатації.

Популярні новини зараз
Обов'язково зробіть це вже в неділю: традиції та прикмети Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Аптечка, фото: скріншот з відео
Аптечка, фото: скріншот з відео

Проте є виключення.

Відсутність аптечки та вогнегасника у приватному автомобілі, який не використовується для пасажирських перевезень, має лише попереджувальний характер.

Нормативні документи не передбачають окремої відповідальності за керування таким автомобілем без аптечки. Це встановлено в статті 125 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Але відсутність аптечки в транспортному засобі, що використовується для пасажирських перевезень, може призвести до накладання штрафу у розмірі 680 грн.

Повторне порушення протягом року може призвести до позбавлення посвідчення водія на період від трьох до шести місяців або адміністративного арешту на період від п’яти до десяти днів.

Нагадаємо, ми писали, що Starfield обіцяє дивувати з самого початку: яка ціна та системні вимоги.

Як повідомляв "Знай.ua"зниження цін не буде: в Україні знову підскочила вартість свинини.

Також "Знай.ua" інформував, марна трата коштів та додаткові проблеми: чому не варто клеїти на екран вашого смартфону захисну плівку.