Про це він розповів на каналі «Контекст».

«Червоні поворотники автомобіля під забороною. Більше того, поліція спокійно може вас оштрафувати за це. В Україні почали діяти оновлені правила дорожнього руху. Останніми роками в Україні побільшало автівок із червоними поворотниками. Здебільшого це авто, вироблені для ринку США, які потім були завезені в Україну», - повідомив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, на цих автомобілях встановлюють поворотники саме червоного кольору, відповідно до американських стандартів. Як зазначив Едуард Гльоза, раніше більшість водіїв не звертала уваги на цю дрібницю, і так було протягом багатьох років.

«Але раптом усе змінилося, і поліція почала штрафувати за кольори поворотників, якщо вони не жовті. Згідно з чинним законодавством, колір поворотників має бути жовтим, бо вони є попереджувальними сигналами», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, журналіст Едуард Гльоза розповів, що в Україні можуть дозволити виїзд за кордон за гроші: «Головне, щоб фінансові можливості дозволяли».

Також Знай.ua повідомляв про нововведення в Україні: Ельвіра Кириленко розповіла, як пенсіонерам отримати надбавку до пенсії.