Українські водії ризикують розлучитися з правами на строк до 3 років та на додаток заплатити штраф. Таке покарання загрожує у разі порушення правил проїзду залізничних переїздів. Про це повідомляє портал avtosota.

Залізничні переїзди створюють значні ризики для водіїв, тому правоохоронці нагадують необхідність неухильного дотримання встановлених правил.

Залізничний переїзд - фото pdd.ua
Залізничний переїзд - фото pdd.ua

Коли заборонено перетинати залізничні переїзди:

  • переїзний шлагбаум опущений чи опускається;
  • черговий по переїзду показує сигнал, що забороняє;
  • за переїздом утворився затор;
  • при заборонному звуковому сигналі або сигналі світлофора;
  • до переїзду наближається поїзд чи дрезина.

Порушення цих правил спричиняє серйозні наслідки для водія. Так, за порушення правил проїзду залізничних переїздів мінімальне покарання становить 340 гривень штрафу.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Якщо водій здійснив проїзд через залізничний переїзд у заборонений час, то заплатити доведеться вже 850 гривень. Більше того, одним штрафом справа може не обійтись. Порушника можуть позбавити прав на 6-12 місяців або накласти адміністративний арешт на 7-10 діб.

Аналогічне порушення при перевезенні пасажирів або небезпечних вантажів призведе до втрати права керувати транспортним засобом на строк від 1 до 3 років та адмінарешту на 10-15 діб.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, водіїв можуть оштрафувати за незначну несправність: гаманець спорожніє на 1700 гривень.

Також наш портал інформував, українським водіям підказали, як уникнути евакуації авто на штрафмайданчик: можна ще й заробити.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українським водіям нагадали про безкоштовну послугу, без якої з 1 січня оштрафують на 38 тисяч.