В Україні розпочинається новий етап у забезпеченні безпеки: МВС планує впровадити металодетектори та сканери багажу у публічних місцях. Від вокзалів та аеропортів до торгових центрів – усі ці місця стануть об'єктами підвищеної уваги.

Ігор Клименко, міністр внутрішніх справ,розповів про необхідність перегляду підходів до забезпечення безпеки громадських просторів під час засідання Конгресу місцевої та регіональної влади при Президентові України у Львові.

Ігор Клименко / фото: портал МВС
Ігор Клименко / фото: портал МВС

Головна мета – забезпечити безпеку на високому рівні. У його словах прозвучав план встановлення технічних засобів безпеки, включаючи металодетектори, сканери, та покращення систем відеоспостереження з можливістю розпізнавання осіб. А також транспортних засобів, включаючи розпізнавання марки та номери машин, щоб простіше було знаходити злочинців, що зникли з місця ДТП.

" повідомив він.

Популярні новини зараз
"Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

Але це не все. Ігор Клименко сказав, що ключовим елементом мають стати Центри безпеки, які поєднують зусилля поліції, рятувальників та медичних служб. Це стратегічний крок для оперативного реагування на будь-які ситуації.

Камери автофіксації, скріншот: YouTube
Камери автофіксації, скріншот: YouTube

Міністр також наголосив на важливості збільшення кількості місцевих та добровільних пожежних загонів, зазначивши зусилля уряду у передачі техніки та навчанні фахівців. Цей крок покликаний забезпечити ефективний та швидкий відгук на можливі надзвичайні ситуації.

Встановлення сучасного обладнання та створення інтегрованих систем безпеки відбивають прагнення до створення захищеного середовища для всіх громадян України.