Тріщина на лобовому склі автомобіля може стати причиною штрафу або навіть позбавлення посвідчення водія. Однак уникнути неприємностей можна, якщо вчасно оскаржити постанову. Про це пише "Дорожній адвокат".

Зупинивши автомобіль із тріщиною на лобовому склі, правоохоронці можуть винести ухвалу про накладення адміністративного стягнення на підставі ч. 1 ст. 121 КУпАП.

Тріщина на лобовому склі. Фото скріншот з Youtube
Тріщина на лобовому склі. Фото скріншот з Youtube

Зокрема, водієві виписується штраф на 340 гривень нібито за керування транспортом із технічними несправностями, за яких його експлуатація забороняється. У разі повторного порушення може бути застосована ч. 4 ст. 121 КУпАП, яка передбачає позбавлення посвідчення водія на 3-6 місяців.

Втім, водіям слід пам'ятати, що згідно із ч. 1 ст. 121 КУпАП виключається можливість притягнення до відповідальності за тріщину на лобовому склі. Отже, у 10-денний термін модно оскаржити ухвалу за ч. 1 ст. 121 КУпАП.

Популярні новини зараз
Підполковник радить чоловікам вчитися стріляти по Youtubе: "Якщо загинув через те, що був погано підготовлений, то це його вина" Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам
Показати ще

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Фахівці попереджають, що якщо цього не зробити та сплатити штраф, то при повторній зупинці на водія можуть скласти другий протокол і в цьому випадку доведеться на кілька місяців попрощатися з правами.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, до 6800 тисяч гривень за неправильне паркування: парламент хоче збільшити штрафи для водіїв.

Також наш портал інформував, доведеться походити пішки: водіям нагадали, за що можуть забрати права на три роки.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українським водіям нагадали про безкоштовну послугу, без якої з 1 січня оштрафують на 38 тисяч.