З 20 червня 2024 року в Україні вступив в силу новий обов'язок для власників автотранспорту. Вони зобов'язані двічі на рік подавати інформацію до ТЦК та соціальної підтримки Міністерства оборони про свої транспортні засоби.

Ця інформація має містити дані про наявність транспорту, його технічний стан і перелік осіб, які працюють на цих транспортних засобах.

Штраф водії, скріншот: YouTube
Штраф водії, скріншот: YouTube

Перший термін подання такої інформації закінчується до 20 червня кожного року, а другий – до 20 грудня. Якщо власник транспортних засобів не виконає ці вимоги, йому загрожує штраф.

Згідно з частиною 3 статті 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф для юридичних осіб становить від 34 000 до 59 500 гривень.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Поліція, штраф, авто, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, авто, скріншот: YouTube

Таким чином, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1921, автовласники мають своєчасно надавати відомості про свої транспортні засоби до відповідних установ, щоб уникнути адміністративної відповідальності.

Також наш портал інформував, штраф 51 000 гривень: чому водії в Україні ризикують цим

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що закон підтягує ручне гальмо: чому банки відмовляються давати кредит на авто

Вам буде цікаво дізнатися випив квасу – втратив права: українцям розповіли, скільки алкоголю в напої та що загрожує водію