Набули чинності санкції ЄС проти імпорту російських нафтопродуктів. Як цей крок вплине на український ринок палива, чи можливий дефіцит або подорожчання, розповів директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн на своїй сторінці у соцмережі facebook.

Незважаючи на нові санкції проти російської нафти, ситуація на українському ринку палива стабільна, як це було і 5 грудня, коли робився аналогічний крок.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Сергій Куюн зазначив, що українські АЗС створили великі запаси палива, які перевищують навіть довоєнні показники. За його словами, ключові мережі мають запас бензину і дизпалива мінімум на місяць продажів, але при цьому поставки пального продовжуються. Він додав, що в країні спостерігається зниження цін на паливо і поки є всі умови, щоб це продовжилося.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла
Показати ще

"Ціни в окремих мережах впали на місяць на 10%. Сьогодні вже бачу, що є потенціал для подальшого зниження, - перефразовуючи класика, на 2-3 гривні"

Водночас, за словами експерта, спекулятивні націнки для українських покупців у Європі лише за січень скоротилися вдвічі.

Раніше портал Знай повідомляв, дефіциту можна не боятися: українців заспокоїли прогнозом щодо наявності та цін на пальне.

Також наш портал інформував, цінові гойдалки: українські АЗС показали нову вартість бензину, дизеля та зрідженого газу.

Крім того, ми писали, від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів.