Чоловік тепер катається по місту на своєму "килимовому" автомобілі, який привертає увагу оточуючих своєю неординарною зовнішністю та забавною витівкою, пише Хайзер.

30-річний житель Львова розповів, що його ексклюзивний автомобіль не обійшовся йому великими коштами. Він придбав Жигулі за $400 та безкоштовно отримав килими від своїх родичів та сусідів. За допомогою своїх близьких він зумів створити неповторний автомобільний дизайн, який привертає увагу глядачів.

Таким чином, він витратив незначну суму грошей, але зміг створити унікальний та креативний автомобіль, який відзначається своєю непересічністю.

Незвичайний дизайн автомобіля, прикрашеного килимами, викликає посмішки та привертає увагу оточуючих. Ця ідея не обмежувалася лише автомобілем — чоловік вирішив покрити килимом своє місце для паркування та тепер паркує свій "килимовий" автомобіль на килимі. Він також пошив для себе килимове вбрання, щоб виглядати ще оригінальніше.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Місцеві жителі та туристи завжди радіють, коли бачать на дорозі цю незвичайну машину та роблять з нею фотографії. Вона стала місцевою визначною пам'яткою та привертає увагу туристів. Проте, така оригінальна ідея має й свої недоліки: автомобіль тепер "боїться" дощу та молей, що може стати проблемою для власника у майбутньому.

Раніше ми розповідали: Віра Брежнєва ледь прикрила форми на сцені зухвалим вбранням

Нагадуємо: Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків

Також: Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні