Здавалося ніч це дуже зручний час для того, щоб їздити. На дорогах мало пішоходів, велосипедистів та інших машин. Але легкість керування автомобілем у темну пору доби оманлива.

Досвідчені водії розповідають спосіб яким можна мінімізувати ризик потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду під час темного часу доби.

Японське авто. Фото: Youtube
Японське авто. Фото: Youtube

Вночі світло фар транспортних засобів, які рухаються позаду, відбивається у дзеркалі та може призвести до засліплення водія і не зможе вчасно оцінити дорожню ситуацію.

Щоб уникнути цього, рекомендується перевести заднє дзеркало у “нічний режим” за допомогою невеликого важеля, розташованого у нижній частині “оптичного приладу”.

Популярні новини зараз
Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу
Показати ще

Водій за кермом. Фото: Youtube
Водій за кермом. Фото: Youtube

При натисканні на цей важіль дзеркало заднього виду змінює свій нахил, що допомагає знизити ймовірність засліплення.

Для повернення дзеркала в початкове положення, потрібно натиснути на важіль знизу вгору.

Нагадаємо, ми писали, що як Україну "підкузьмили" швейцарці з російським слідом, або як аферисти роблять бізнес на бронемашинах "Варта".

Як повідомляв "Знай.ua" через 1500 грн українець став "заручником" ПриватБанку, не хотіли віддавати до останнього: "Береги поплутали...".

Також "Знай.ua" інформував, все, що ви чули про техогляд в Україні, вже працює: як змінилася процедура перевірки.