Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт, яким дозволять майбутнім водіям самостійно опановувати теоретичну частину іспиту.у першому

Народні депутати прийняли у першому читанні законопроєкт №7354 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження адміністративної відповідальності у сфері підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами, яким, зокрема пропонується дозволити майбутнім водіям самостійно опановувати теоретичну частину іспиту "на права".

Права водія, фото zn
Права водія, фото zn

Крім цього передбачається запровадження штрафів для посадовців автошкіл за порушення порядку підготовки та підвищення кваліфікації водіїв в розмірі від 500 до 1 тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян з забороною працювати у сфері підготовки водіїв на рік.

Як зазначається у пояснювальній записці, неналежна підготовка водіїв створює загрозу для безпеки дорожнього руху, життя та здоров’я громадян. Яким чином буде встановлюватися неналежний рівень підготовки — невідомо.

Популярні новини зараз
Арестович описав становище на фронті: "Йде перекидання російських резервів" Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Складання іспиту на права, фото mke
Складання іспиту на права, фото mke

Також пропонується доповнити Кодекс про адміністративні правопорушення новою статтею та штрафувати посадовців сервісних центрів МВС за порушення встановленого порядку приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами на суму від 1 до 3 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, ми писали, що три з чотирьох українців не можуть здати на права, – МВС України.

Як повідомляв "Знай.ua", запізнення дорого обійдеться: як вчинити, якщо викликали до ТЦК у день вручення повістки.

Також "Знай.ua" інформував, жодних істерик та терору батьків: діти цих Знаків зодіаку народжуються спокійними та врівноваженими.