Ринок пального очікує підвищення ПДВ з 7% до 20% і зростання акцизів.

Ціни на пальне поступово будуть підвищуватися. У результаті бензин подорожчає на 8-9 гривень, дизель на 5-6 гривень автогаз на три гривні. Про це у коментарі РБК-Україна сказав директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Куюн зазначив, подорожчання йтиме за двома напрямками: через підвищення ПДВ з 7% до 20% і зростання акцизів.

"Я думаю, що ціна підвищуватиметься протягом місяця, тому що по суті цей місяць буде необхідний для того, щоби паливо з новими податками замінило паливо з низькими податками", – зазначив експерт.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Палива з новим акцизом ще фізично немає на станціях, там лежить паливо зі старим акцизом ще червневе, бо липневе з новим акцизом ще фізично ніхто не привіз.

А ось ПДВ уже буквально з першого числа вже нараховується за новою ставкою, відповідно його вже почали залучати до ціни – додав директор

Експерт прогнозує зростання бензину на 8-9 грн, та дизельного на 5-6 грн.

Нагадаємо, ми писали, що передивіться всі купюри: цифри, які притягують до власника справжнє багатство.

Як повідомляв "Знай.ua" у Кличка вирішили відремонтувати ідеальну дорогу: вбухають туди 100 мільйонів.

Також "Знай.ua" інформував, що українцям стане дешевше вмирати: озвучено важливу заяву.