Для всіх наших читачів, які є водіями, є дуже важлива новина з Кабміну. Справа в тому, що український уряд запровадив нові правила для перевірки водіїв, яких підозрюють у керуванні авто у стані алкогольного сп'яніння.

Однією з головних змін у нових правилах є те, що два свідки більше не потрібні для документування п'яного водія.

Про це в офіційній заяві повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Бодікамера, скріншот: YouTube
Бодікамера, скріншот: YouTube

На нещодавньому засіданні Кабінету міністрів України було ухвалено рішення змінити порядок реєстрації водіння у нетверезому стані.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Зміна має спростити процес, дозволяючи правоохоронним органам вживати заходів без участі інших свідків. Натомість, відеозаписи з нагрудних камер поліції будуть достатнім доказом.

Поліція, скріншот: YouTube
Поліція, скріншот: YouTube

Мета нововведення – прискорити процес визначення відповідальності п'яного водія. Зокрема, нові процедури спрямовані на покращення процесу спрямування водіїв на перевірки для виявлення ознак сп'яніння, у тому числі алкогольного, наркотичного та лікарського сп'яніння, що знижує швидкість реакції та концентрацію уваги.

Згідно з оновленими правилами, патрульні поліцейські мають використовувати нагрудні камери для запису перевірок під час зупинок.

Нагадаємо, чи вчи нормально, чи плати 50 тис грн: водіїв попередили про космічні штрафи.

Раніше повідомлялося, що на антифриз зарплати не вистачить: українських водіїв попередили про заміну важливої ​​деталі.

Також, білоруси зібрали з трактора гоночний болід: не заводиться і не їде.