Поставити вм'ятину на автомобілі може навіть досвідчений водій. Якщо пошкодження значні, то найкраще довіритися професіоналам на СТО, проте якщо вм'ятина невелика, то можна впоратися самостійно.

Аварійна ситуація на дорозі або неуважність водія може призвести до появи вм'ятин на кузові автомобіля. При незначних пошкодженнях позбавитися вм'ятини можна навіть у гаражних умовах і для цього є відразу кілька способів.

Автомобіль. Фото: скрін youtube
Автомобіль. Фото: скрін youtube

Спосіб №1

Насамперед можна застосувати звичайний технічний вантуз. Інструмент слід обережно накласти на вм'ятину та різко потягнути його назад. В результаті метал має вирівнятися. Дані дії можна повторити, якщо з першого разу повністю позбавитися вм'ятини не вдалося.

Спосіб №2

Використовувати сильний магніт та тканину. Метод працює практично за тим самим принципом, що й попередній. Шматок тканини потрібно розмістити між кузовом машини та магнітом, а потім спробувати притягнути пошкоджену ділянку і таким чином вирівняти її.

Популярні новини зараз
Тіну Кароль звинуватили у "другому громадянстві" через гроші - українкою більше "не пахне": що сталося Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Вм'ятина на автомобілі. Фото: скрін youtube
Вм'ятина на автомобілі. Фото: скрін youtube

Спосіб №3

Можна вирівняти поверхню за допомогою перепаду температур. Так, зону з вм'ятиною потрібно просушити за допомогою фена, а потім прикласти до неї пакет із сухим льодом. Якщо пошкодження незначні, вони зникнуть.

Раніше портал Знай повідомляв, яких популярних помилок припускаються українці, коли продають авто: на ці нюанси варто звернути увагу.

Також наш портал інформував, про них мріє кожен любитель "поганяти": список надпотужних авто в Україні та актуальні ціни.

Крім того, ми писали, за "ластівку" можна не переживати: як захистити авто від угону, лайфхаки для водіїв.