Є водії, які особливо цінують різні "гарні" комбінації цифр. Для автомобільних номерів існує обмежена кількість комбінацій цифр із рідкісними комбінаціями – на них завжди великий попит.

Кілька років тому такий номер можна було купити тільки через людей "з системи", тобто завдяки знайомствам з наближеними до МРЕВ, які могли "вирішувати".

Однак тепер цю процедуру значно спростили. Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

"Красиві" автономери, скріншот: YouTube
"Красиві" автономери, скріншот: YouTube

Вже кілька років тому в Україні працював сервіс перевірки наявності номера у конкретному Сервісному центрі, але забронювати номер перед своїм приїздом до Сервісного центру було неможливо.

Популярні новини зараз
Українцям зменшили мінімальний тариф за розподіл газу Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

На сьогодні в українців з'явилася можливість бронювання номерного знака перед поїздкою до СЦ МВС для перереєстрації автомобіля. Вибрати номер перед реєстрацією тепер можна буде у електронному кабінеті водія. Це нововведення має стати ще одним кроком на шляху до онлайн-перереєстрації авто у майбутньому.

"Красиві" автономери, скріншот: YouTube
"Красиві" автономери, скріншот: YouTube

Після бронювання номера майбутній власник авто зможе отримати бажану комбінацію цифр під час реєстрації автомобіля у Сервісному центрі МВС.

Сервісний центр. Фото: скрін youtube
Сервісний центр. Фото: скрін youtube

Алгоритм бронювання конкретного номерного знака має такий вигляд:

- власник реєструється в Електронному кабінеті водія;

- власник обирає СЦ МВС для перереєстрації транспортного засобу;
власник обирає потрібну комбінацію цифр (за наявності у конкретному СЦ);

- ціна на звичайні номери – 360 грн чисто за виготовлення, ціна на "красиві" номери – від 4800 до 36 000 гривень залежно від комбінації цифр.

Номер буде заброньований протягом 10 календарних днів, і якщо людина не встигне переоформити авто, його заявку буде автоматично анульовано.

Нагадаємо, Нацбанк був у долі? Хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків.

Раніше повідомлялося, штрафів не буде, але права заберуть: водіїв попередили про раптові перевірки.

Також, досі хочеш на свій Ланос спойлер? Українські копи відкрили "полювання" на спортивні авто.