Цінники на паливо в Україні продовжують зростати. Це перш за все пов'язно із відміною пільг, які були введені на початку повномасштабного вторгнення.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Вже з 1 липня АЗС закуповували бензин та дизель за новими цінами. Тож найближчим часом вони будуть їх вирівнювати та поступово збільшувати.
Багато автовласників навіть не здогадуються про те, що їх "ластівка" багато їсть через деякі повсякденні звички або навіть через банальну відсутність досвіду.
Досвідчені водії розповіли про шість неочевидних порад, які дозволять скоротити витрати пального.
Аеродинаміка. Небагато хто знає, що при їзді на великій швидкості з відкритими вікнами машина долає більший опір. Це спричиняє підвищену витрату палива. Щоб цього не допустити, рекомендується закрити вікна.
Правильна заправка. Влітку бензин дуже швидко випаровується, особливо якщо нагріваються ємності, у яких він зберігається. У зв’язку з цим досвідчені водії рекомендують заправлятися на АЗС у прохолодний період часу, що дозволить заощадити до 5% пального.
Не заповнювати бак "під зав’язку". Зайве паливо у баку створює додаткове навантаження на двигун, що провокує підвищену витрату пального.
Порядок у машині. Зайві речі в салоні та багажнику також підвищують вагу транспортного засобу, що веде до зростання витрати палива.
Правильне використання гальма. Паливо витрачається більше, якщо часто користуватися гальмами. Рекомендується уникати натискання на педаль, якщо в цьому немає потреби.
Заправка на перевірених АЗС. Неякісне паливо також може бути причиною підвищеної його витрати.
Нагадаємо, у вас брудні номери, платіть 1200 грн: адвокат пояснив, як уникнути великого штрафу.
Раніше повідомлялося, поспішати до сервісного центру не потрібно: у МВС повідомили про нову дистанційну послугу для водіїв.