Термін користування автомобілем залежить не лише від марки машини, його вартості чи надійності запчастин.

Термін служби автомобіля залежить також й від того як його експлуатують. Досвідчений американський механік зі стажем понад 55 років, блогер Скотті Кілмер розповів, що часто проблеми з двигуном виникають через надмірну кількість моторного мастила у двигуні. Про це він розповів EXPRESS.

Автомобіліст, фото Pexels
Автомобіліст, фото Pexels

На його думку, саме це є однією з головних причин чому ламається двигун. Така проблема загрожує власникам бензинових та дизельних двигунів.

Надлишок масла може шкодити й іншим частинам транспортного засобу. Як приклад, зайва кількість мастила може потрапити на свічки запалювання, через що прискориться їх зношування та в швидкому майбутньому приведе до їх заміни.

Популярні новини зараз
Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Заміна мастила. Фото: Youtube
Заміна мастила. Фото: Youtube

Окрім цього ще однією проблемою може стати й перегрів та заклинення поршнів. Все це може призвести до того, що двигун може вийти з ладу. Надлишок мастила в двигуні може збільшувати тиск в картері та пробити сальники колінного валу.

З всього вищесказаного можна зробити висновок, що навіть найменша деталь чи зайва кількість мастила може вивести з ладу важливі частини автомобіля. Тому важливо дотримуватися найменших дрібниць аби вберегти свій автомобіль. Адже того, щоб він "служив" якнайдовше необхідно правильно та якісно його експлуатувати.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, до уваги водіїв: як підготувати своє авто до осіннього сезону

Раніше портал Знай інформував, як водіям заощадити 30% витрат на паливо: розповідає експерт

Також наш портал повідомляв, три секрети, які значно збільшать життя вашого автомобіля