Головний секрет економного розходу пального заключається в максимальному використанні потужностей двигуна автомобіля.

Потужність повинна використовуватися при мінімальній затраті енергії. За допомогою такого підходу експлуатація транспортного засобу буде довша, а витрати палива стануть меншими. Також для економії пального, можна використовувати декілька корисних порад. Про ці поради розповіли в auto.bigmir.net.

Автосервіс
Автосервіс

Рідко гальмувати

Для цього потрібно багато досвіду, але навіть плавне гальмування призводить до збільшення швидкості у подальшому. Тому навіть у міських умовах гальма потрібно використовувати набагато рідше, коли цього не потребує ситуація.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати 12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Дистанція в русі

Допоможе постійно знаходитися у постійному рівному темпі, без гальмувань та розгонів. Хоча в місті такий підхід може викликати труднощі, в умовах заторів це допоможе значно знизити розтрату палива.

Паливо, скріншот: YouTube
Паливо, скріншот: YouTube

Використання інерції. Плавний рух не завжди допомагає зекономити пальне. Накат є ефективних під час руху автомобіля і під час використання передачі. Але під час інерції автомобіль повинен зберігати мінімальну швидкість.

Обганяти варто без різкого розгону

Перемикання передачі на меншу при обгоні є досить складним маневром, для якого потрібен неабиякий досвід. Для того, щоб плавно набрати швидкість потрібно трохи більше часу, але споживання пального залишиться незмінним.

Автомобіль. Фото: скрін youtube
Автомобіль. Фото: скрін youtube

Різкі старти

Вони можуть значно збільшити використання пального. Якщо двигун на низькій передачі робить великі оберти, то всього за кілька хвилин можна підвищити кількість споживаного пального.

Використання цих порад у повсякденному русі на автомобілі допоможе значно скоротити свої витрати на пальне.

Нагадаємо, портал Знай, інформував, будемо їздити на "золотому" бензині: цінники на пальне піднімуться ще на 5 грн/л

Раніше на порталі Знай повідомлялося, знову сідати на велосипед? В Україні приготували нові покарання для власників авто із ГБО

Також наш портал інформував, якщо не хочете на 12 років у в'язницю, уважно огляньте салон: СБУ попередило всіх водіїв