У мережі розмістили дуже цікаву інформацію про незвичайний радянський автомобіль. Унікальний "Москвич-2901" став справжньою зіркою, який випадково опинився в центрі уваги.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі auto.24tv.ua".

Є інформація про те, що унікальний автомобіль "Москвич-2901" випускався лише у Києві ще у 90-х роках. Але його збирали виключно з московських комплектуючих, щоб після остаточного збирання була можливість відправити автомодель на батьківщину до Росії.

Москвич, фото: скріншот з відео
Москвич, фото: скріншот з відео

Пострадянська автомобільна промисловість намагалася всіма способами пристосуватись до нових економічних умов, оскільки на той час була справжня епоха змін. Відомо, що в далекі 90-ті завод у Москві перетворився з АЗЛК на ВАТ. Цей завод почав модифікувати кузови для своїх "Москвичів".

Популярні новини зараз
Група крові батьків розповість про здібності дитини: вчені виявили несподіваний взаємозв’язок Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ Ці купюри не приймуть у магазинах: Нацбанк попередив українців
Показати ще

У цей час почали випускати седани, купе та мінівени на базі 5-тидверного хетчбека. Унікальність цих нових "Москвичів" полягала в тому, що вони мали високі дахи.

Ці варіанти машин були зроблені в обмеженій кількості. З 1994 до 2001 року було випущено всього 700 машин. Це свідчить, що такий екземпляр можна побачити дуже рідко.

Якщо звернути увагу на кузов цього унікального та лімітованого "Москвича", то можна подумати, що це невеликий фургон, тому що він реально дуже високий та широкий. Якщо звернути увагу на салон, то він не особливо великий, а такий, як у звичайного легкового автомобіля, але вантажний відсік по-справжньому вражає своїми розмірами.

Москвич, фото: скріншот з відео
Москвич, фото: скріншот з відео

Ці автомобілі подавали надію на те, що їх будуть використовувати як швидку допомогу, таксі або машину для технічних робіт.

Важливо підкреслити, що кілька екземплярів дуже добре себе показали та були застосовані як автомобілі для швидкої допомоги.

Нагадаємо, що ти мріяв про неї, а вона "ховалась" у Польщі: на курному складі виявили безліч нових "жигулів".

Раніше ми повідомляли, що схожий був лише у султана: у Тернополі створили потужну копію позашляховика Bentley Dominator.