Українським водіям слід готуватись до подорожчання автомобільного палива. Ціни на бензин та дизель можуть зробити відчутний ривок вже найближчим часом. Про це попередив директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн у коментарі expres.

За словами експерта, у січні українці спостерігали ослаблення цін на бензини та дизельне пальне, проте ситуація змінилася. Він зазначив, що ціни на нафту активно підвищуються після падіння, яке тривало кілька місяців.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

У січні барель нафти коштував 78 доларів, а віднедавна вже 83 долари, що є досить серйозним подорожчанням.

Сергій Куюн підкреслив, що поки що на українських АЗС очікуються незначні коливання цін, однак у найближчому майбутньому бензини та дизель можуть подорожчати приблизно на 2 гривні.

Популярні новини зараз
Виплати лише раз в квартал: в ПФУ повідомили важливу деталь для українських пенсіонерів Vodafone автоматично переводить на нові тарифи: умови гірші, а плата більша Одразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки Українцям виплатять одразу 10 пенсій
Показати ще

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

"Можна прогнозувати, що найближчим часом вартість літра бензину та дизпалива збільшиться приблизно на 2 гривні. Це якщо не буде причин для додаткового зростання цін", - заявив експерт.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Однак ситуація зі здорожчанням не торкнеться зрідженого газу. За словами фахівця, цінники на автогаз стабільні, оскільки його споживання в зимовий період скорочується, а проблем із постачанням на даний момент не спостерігається.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, зростання цін неминуче: чому в Україні може підскочити вартість дизеля.

Також наш портал інформував, перекусив за кермом – віддав частину зарплати: водіїв попередили про серйозні штрафи.

Крім того, ми писали, буде ще дорожче: на українських водіїв чекають непрості часи, до чого готуватися.