Тарифи на міжнародне страхування "Зелена картка" знову підвищилися. Усі страхові компанії, що входять до асоціації "Моторне (транспортне) страхове бюро України" (МТСБУ), почали застосовувати нові ставки з 20 травня 2024 року.

У МТСБУ кажуть, що ці тарифи є єдиними для всіх страховиків, хто є повним членом асоціації.

Тепер вартість страхових полісів для легкових автомобілів складає:

  • 1156 грн на 15 днів,
  • 1841 грн за 1 місяць,
  • 4968 грн за 3 місяці,
  • 12849 грн на 1 год.

Нові ціни "Зеленої карти" / фото: МТСБУ
Нові ціни "Зеленої карти" / фото: МТСБУ

Для автобусів тарифи варіюються від 4325 грн. за 15 днів до 39147 грн. за 1 рік. Для вантажних автомобілів вартість поліса становить від 2474 грн. за 15 днів до 30638 грн. за рік.

Популярні новини зараз
Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

МТСБУ повідомляє, що ці єдині страхові платежі застосовуються для договорів міжнародного страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, і діють на території країн-членів системи "Зелена карта".

Росія та Білорусь до цього списку не входять.

Автомобіль, страховка / фото: Pinterest
Автомобіль, страховка / фото: Pinterest

Крім того, важливо розуміти, що Зелена карта є обов'язковим міжнародним страхуванням цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів.

Це означає, що власники автомобілів, автобусів та вантажівок, які виїжджають за кордон, зобов'язані мати такий поліс для покриття можливої ​​шкоди у разі ДТП.

Раніше ми писали про страховку у спадок: юрист розповіла, на що мають право родичі, чи мають взагалі

Вам буде цікаво дізнатися, швидше переоформлюйте машину: які документи потрібні та куди тікати