Український парламент, відповідно до законопроєкту №9564, активно розглядає можливість введення обмежень на експлуатацію певних категорій автомобілів у зв'язку з їхнім високим рівнем шуму.

Згідно з пояснювальною запискою до цього законопроєкту, деякі автомобілі виділяють такий шум, який асоціюється з російським дроном-камікадзе "Шахед", що становить серйозний психологічний дискомфорт для мешканців.

Багатство, машина / фото: Freepik
Багатство, машина / фото: Freepik

Гучність деяких автомобілів може нагадувати рев таких дронів, які використовуються окупаційними силами для тероризування мирного населення в певних регіонах. Це створює почуття тривоги та незахищеності серед населення, особливо у тих місцях, де такі звуки стають регулярними.

З метою захисту психологічного та фізичного здоров'я громадян і забезпечення спокою в громадських місцях, депутати пропонують встановити норми щодо максимально припустимого рівня шуму, що виділяється транспортними засобами. Такі норми мають захищати населення від надмірного шуму та його негативних впливів на здоров'я та загальний комфорт.

Популярні новини зараз
Група крові батьків розповість про здібності дитини: вчені виявили несподіваний взаємозв’язок Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім
Показати ще

Водiй. Фото: скрін youtube
Водiй. Фото: скрін youtube

Крім того, для забезпечення виконання цих норм, депутати пропонують встановити штрафні санкції для водіїв, чиї транспортні засоби перевищують встановлені норми щодо шуму.

За порушення цих правил передбачається накладення штрафу у розмірі 17 000 гривень, що спрямовано на забезпечення дотримання законодавства та зменшення шкідливого впливу транспортного руху на спільне благо суспільства.

Нагадаємо, що колектори обривають телефони: чим загрожує ігнорування проблеми

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв,400 млн злили, а фільмами і не пахне: як Вавриш та Ткаченко мародерять на "Одеській кіноіндустрії"