Цієї осені покупці вживаних авто можуть стикнутися з серйозною проблемою. Багато хто шукає вигідні варіанти, але при цьому часто не враховує важливих моментів. За словами експерта Аластера Крукса, основна помилка — надмірне побоювання щодо великих пробігів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБензинові й дизельні автомобілі з високим пробігом дійсно можуть потребувати ремонту, але це не завжди привід для відмови від покупки- пише AutoExpress.
Крукс зауважив, що електромобілі тут ще складніші, адже мають іншу структуру й довговічність, ніж авто з двигуном внутрішнього згоряння. Наприклад, розповсюджений "міф про 100 000 миль", коли авто нібито починає швидко зношуватися, не завжди є критичним.
Важливіші моменти, як-от стан ременя ГРМ або ланцюга, можуть виникати й раніше. Для електромобілів це правило зовсім неактуальне, адже деякі батареї можуть працювати до 200 000 миль, що еквівалентно приблизно 15 рокам експлуатації.
Акумулятори в електромобілях, зазвичай, мають значно триваліший термін служби. Хоча виробники зазвичай дають гарантію на батареї до восьми років, потреба в їхній заміні є рідкістю.
Щодо вибору моделей, UNIAN нещодавно опублікував список вживаних авто, які не радять купувати у 2025 році через потенційно високі витрати на ремонт.
Раніше ми повідомляли, уникнути штрафу допоможуть звичайні 50 копійок, водіям підсказали простий трюк.
Коли українці відчуть нове зростання цін на пальне- більш детально на Знай.ua.
Нагадаємо, як уберегти своє авто від перегріву?