Для всіх наших читачів, які мають можливість виїжджати за кордон як водій, є важлива інформація. Важливо розуміти, що під час воєнного стану, щоб перетнути державний кордон, потрібно надати низку документів.

Насамперед потрібно мати при собі свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон, це у випадку, якщо ви виїжджаєте на авто, власником якого не є.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ у мережі Telegram.

Перевірка документів на кордоні, фото із вільних джерел
Перевірка документів на кордоні, фото із вільних джерел

Необхідні документи для перетину кордону на автомобілі:

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили
Показати ще

- дійсне посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію автомобіля на ім'я водія чи пасажира;

- дійсне страхування автомобіля "Зелена карта".

Також у МВС наголосили, що треба мати розпізнавальний знак України на авто (UA). Але якщо він є на номерному знаку, додаткове розміщення необов'язкове.

"Якщо ви водій і не власник авто, тоді обов'язково мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон. Його можна отримати у сервісному центрі МВС за наявності заяви власника авто, довіреності чи договору оренди", — зазначили у повідомленні.

Нагадаємо, від 1700 до 3655 гривень: українців попередили про "весняні" штрафи, за що покарають.

Раніше повідомлялося, слідом за "золотою" цибулею: на українському ринку навесні вдвічі подорожчала капуста.

Також, в Україні стане більше електрокарів: що дає "запуск" розвитку зарядної інфраструктури для електротранспорту.