Для всіх наших читачів, які мають можливість виїжджати за кордон як водій, є важлива інформація. Важливо розуміти, що під час воєнного стану, щоб перетнути державний кордон, потрібно надати низку документів.

Насамперед потрібно мати при собі свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон, це у випадку, якщо ви виїжджаєте на авто, власником якого не є.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ у мережі Telegram.

Перевірка документів на кордоні, фото із вільних джерел
Перевірка документів на кордоні, фото із вільних джерел

Необхідні документи для перетину кордону на автомобілі:

Популярні новини зараз
З е-рецептом можна буде придбати понад 60% ліків: як діятиме програма з 1 квітня Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

- дійсне посвідчення водія;

- свідоцтво про реєстрацію автомобіля на ім'я водія чи пасажира;

- дійсне страхування автомобіля "Зелена карта".

Також у МВС наголосили, що треба мати розпізнавальний знак України на авто (UA). Але якщо він є на номерному знаку, додаткове розміщення необов'язкове.

"Якщо ви водій і не власник авто, тоді обов'язково мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон. Його можна отримати у сервісному центрі МВС за наявності заяви власника авто, довіреності чи договору оренди", — зазначили у повідомленні.

Нагадаємо, від 1700 до 3655 гривень: українців попередили про "весняні" штрафи, за що покарають.

Раніше повідомлялося, слідом за "золотою" цибулею: на українському ринку навесні вдвічі подорожчала капуста.

Також, в Україні стане більше електрокарів: що дає "запуск" розвитку зарядної інфраструктури для електротранспорту.