Через повномасштабну війну в Україні, розпочату росіянами 24 лютого 2022 року, мільйони українців - здебільшого жінки, діти та літні люди були змушені покинути свої будинки і втекти.

У Європу, США, інші країни... не має значення. Однак найбільша кількість наших громадян все ж таки перебувають у країнах Європейського Союзу - у Польщі, у Німеччині і так далі. Вибиралися хто як міг – пішки, автобусом, потягом чи своїм особистим автомобілем.

Біженці з України, скріншот: Youtube
Біженці з України, скріншот: Youtube

Зараз у країнах ЄС українські права водія зізнаються, а більшість країн дозволяють українцям користуватися автомобілями на українській реєстрації, але це можливо лише на певний термін.

За інформацією, отриманою від українців, які перебувають у Німеччині, багато хто переживає, що термін, протягом якого можна користуватися авто на українській реєстрації, може закінчитися, тому деякі з них продавали авто на українській реєстрації в країнах ЄС або привозили їх для продажу в Україні.

Популярні новини зараз
Погрожують відключенням та вимагають гроші: українці скаржаться на терор "газовиків" Світло відключатимуть на 6 годин, а про опалення взимку і не мрійте: українців серйозно попередили Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо
Показати ще

Автомобіль. Фото: Youtube
Автомобіль. Фото: Youtube

Українці, які переїхали до Німеччини і відтоді мали змогу користуватися автомобілями на "рідній" реєстрації протягом шести місяців, але термін продовжили до року. Серед громадян у Німеччині з'явилася інформація, що термін добігає кінця, тому люди просто почали продавати там автомобілі. Дешевше, ніж вони коштували в Україні.

Нагадаємо, Volkswagen Golf з'єднали з українським позашляховиком: що з цього вийшло

Як повідомляв "Знай.uа", терміново перевірте свій закордонний паспорт: документи українців визнають недійсними

Знай.ua писав, чи встигли оформити картку на родичів? Українським водіям показали, чим обернеться несплата штрафів за порушення правил дорожнього руху