Влада Туреччини продовжила термін дозволу на перебування автомобілів з українською реєстрацією до 30 червня 2023 року, повідомляє посольство України в Туреччині.

Ця міра стосується українців, які прибули до Туреччини на своїх автомобілях, багато з яких залишили Україну через війну.

Раніше дозвіл на перебування таких автомобілів діяв протягом 90 днів, що відповідає строку безвізового перебування в Туреччині. Однак у зв'язку з ситуацією, влада Туреччини розширила термін до 180 днів. Також для тих, хто оформив посвідку на проживання, максимальний термін перебування автомобіля з українською реєстрацією становить 2 роки. Щоб скористатися цією можливістю, українцям необхідно відмітитися в митних органах Туреччини.
«Якщо термін перебування вашого авто закінчується у зв’язку з закінченням посвідки на проживання, просимо звернутись до митного органу Туреччини за місцем проживання для заповнення форми та відмітки в системі митних органів Туреччини», — зазначають на сторінці дипломатичного представництва.

Раніше ми писали, що росіяни та білоруси навчилися обманювати турецьку міграційну службу

Нагадуємо, що Юрист та політик Марина Ставнійчук повідомила, що під час виборчого процесу у Туреччині використовуються чорні технології

Також: Кейт Міддлтон демонструє підтримку Туреччини та Сирії

Популярні новини зараз
Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще