Для наших читачів, які є водіями чи власниками авто, є цікаві новини. Важливо знати, що станом на квітень 2023 року в Україні за деякі порушення правил дорожнього руху водії обробляються лише незначними штрафами, проте це лише за перший інцидент.

У випадку, якщо водій повторно порушує те саме правило, то ситуація може призвести до дуже серйозних наслідків, таких як втрата водійських прав і навіть адміністративний арешт.

Якщо поліція не зможе виявити у водія талон обов'язкового технічного огляду, може призвести до штрафів, втрати прав і навіть до арешту.

Техогляд, скріншот: YouTube
Техогляд, скріншот: YouTube

Щодо арешту або позбавлення прав через невиконання вимог техогляду, то вирок ухвалює суд.

Популярні новини зараз
Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Якщо за непроходження техогляду водія вперше оштрафували на 340 гривень, то за повторне таке ж порушення його можуть позбавити права водія.

Техогляд, скріншот: YouTube
Техогляд, скріншот: YouTube

Водієві, який повторно протягом року експлуатує несправне авто або машина не пройшла техогляд, загрожує штраф від 850 до 1700 грн.

Крім того, його можуть позбавити водійських прав та права керування на строк від 3 до 6 місяців. До такого водія також можуть застосувати адміністративний арешт терміном від 5 до 10 діб.

Нагадаємо, водій прийняв душ на стоянці та його гаманець "схуд" на 250 тисяч гривень: як це сталося.

Раніше повідомлялося, що в Україні хочуть скасувати обов'язкову сертифікацію авто: які можуть бути наслідки.

Також, від 17 000 до 51 000 гривень: в Україні для дачників та мешканців села приготували нові штрафи.