Нардепи пропонують дозволити ввезення в Україну та першу реєстрацію всіх видів транспортних засобів без перевірки техстану та відповідності екологічним нормам.

Для розмитнення та постановки на облік транспортних засобів достатньо буде лише наявності документів про реєстрацію та право власності. Про це зареєстровано законопроєкт №9210.

Авто. Фото: Youtube
Авто. Фото: Youtube

Такі зміни можуть призвести до наповнення ринку транспортними засобами, які становитимуть небезпеку для учасників дорожнього руху.

Автори законопроекту в пояснювальній записці зазначають, що "одною з причин виникнення ДТП в Україні та їх тяжких наслідків є керування транспортними засобами, які мають суттєві технічні несправності, самовільно чи технічно погано переобладнані…".

Популярні новини зараз
10 прожиткових мінімумів щомісяця: хто з пенсіонерів шикуватиме у 2024 році Залишаться без пенсій: кого з українців позбавлять виплат, 7 категорій Головний "пожирач" електроенергії у домі: як економніше користуватися бойлером Колектори обривають телефони: чим загрожує ігнорування проблеми
Показати ще

Авто, скріншот: YouTube
Авто, скріншот: YouTube

"У жодній країні наявність технічного паспорта чи документів на право користування транспортним засобом не свідчить про відповідність такого автомобіля технічним регламентам або екологічним стандартам. Незрозуміло й те, яким чином наявність реєстраційних документів підтверджує відповідність технічним регламентам автомобілів, пошкоджених та відновлених перед постановкою на облік", - йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, ми писали, що українським водіям нагадали про порушення, на якому наживаються копи.

Як повідомляв "Знай.ua", водіїв "порадували" новою забороною: більшість радо підтримає.

Також "Знай.ua" інформував, збільшений кліренс і потужніший двигун: як виглядав пікап "Таврія".