Скасовується обовʼязковість отримання номерних знаків Транзит (лише добровільно за бажанням можу отримати), скасовується обовʼязковість нотаріального засвідчення доручення на реєстрацію авто.

Про це написав генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів Олег Назаренко.

Автомобілі. Фото: Youtube
Автомобілі. Фото: Youtube

Нова постанова скасовує:

  1. обов'язковість отримання номерних знаків "транзит" (тільки добровільно за бажанням можна отримати);
  2. обов'язковість нотаріального засвідчення доручення на реєстрацію авто (покупець може прямо у договорі записати таке доручення довіреній особі зареєструвати авто, а не сплачувати нотаріусу 2 тис. грн. за довіреність);
  3. паперові бланки актів приймання/передачі автовиробників.

Транзитні номери. Фото: Youtube
Транзитні номери. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

Назаренко зазначає, що автосалони можуть не купувати у сервісних центрах та не видавати клієнтам на продані транспортні засоби номерні знаки "транзит".

Також експерт розповів, що відтепер не потрібні нотаріально завірені довіреності, які покупець видає для реєстрації працівником придбаного покупцем автомобіля, тому що відтепер за бажанням покупця можна прямо в договорі купівлі-продажу вказати, що покупець довіряє відповідній особі реєстрацію такого автомобіля.

І ця відповідна особа може без присутності покупця. та власника автомобіля зареєструвати цей автомобіль у сервісному центрі, отримати номерні знаки, свідоцтво про реєстрацію - підкреслив Назаренко.

Нагадаємо, ми писали, що умілець похвалився унікальним тюнінгом "Запорожця".

Як повідомляв "Знай.ua" водіїв попередили про подорожчання палива: які ціни на АЗС на початку травня.

Також "Знай.ua" інформував, можуть отримати штраф: українців, які не встигли до 1 травня, попередили про наслідки.