Все дозволили вирішувати продавцям та покупцям, а цікавий номер можна буде ще й використати для привабливості авто при продажі.

Відтепер продати автомобіль можна разом із номерними знаками державної реєстрації. Про це повідомили у Головному сервісному центрі МВС України. Як виявилось 11 травня, набули чинності відповідні зміни, які Кабмін затвердив у постанові №454 від 2 травня 2023 року.

Автономери. Фото: скрін youtube
Автономери. Фото: скрін youtube

При укладенні договору купівлі-продажу та при перереєстрації транспорту в сервісному центрі МВС можна безоплатно передати номерні знаки від попереднього власника новому. Проте платні номери продавцям дозволили так само продати.

Платні номерні знаки державної реєстрації – можна передавати лише за умови оплати їх вартості. Тобто, у разі перереєстрації транспортних засобів, за якими вони закріплені, через зміну їх власників, коли покупець виявить бажання отримати ці ж платні номерні знаки, то йому потрібно буде сплатити їх вартість сервісному центру МВС — зауважують в сервісному центрі.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

Це не стосується передачі такого номера між родичами: іншому з подружжя, батькам, дітям.

Автономери. Фото: Youtube
Автономери. Фото: Youtube

Зазначається, що зміни були розроблені та внесені для того, щоб можна було оформляти договір купівлі-продажу самостійно через застосунок Дія або через Електронний кабінет водія, з перенесенням номерів новому власнику.

Нагадаємо, ми повідомляли, про кілометрові черги на кордоні України: чи вплинуть вони на вартість пального на АЗС.

Як повідомляв "Знай.ua", в Україні водії можуть скасувати ще один штраф за порушення ПДР.

Також "Знай.ua" інформував, Imagine Dragons випустили кліп на пісню Crushed: розбив серця та відгукнувся у душі кожного українця.