Для всіх наших дорогих читачів, які є водіями чи власниками авто, є дуже важливі новини. Справа в тому, що в Німеччині Вищий федеральний суд видав ухвалу, що виробники авто повинні виплатити компенсації власникам транспортних засобів з дизельним двигуном.

Однак тут є важливий нюанс, що компенсацію отримають власники дизельних авто, обладнаних незаконними пристроями маніпулювання викидами.

Про це стало відомо завдяки повідомленню порталу "Автотема".

Автомобили, фото: Знай.ua
Автомобили, фото: Знай.ua

Відповідне рішення було ухвалено після тривалого колективного позову проти Audi, Mercedes-Benz та Volkswagen.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Суд ухвалив, що у цій справі власники можуть вимагати від 5% до 15% вартості своїх дизельних автомобілів, оснащених незаконними пристроями маніпулювання викидами.

Серед пристроїв для контролю викидів дизельних двигунів, на які посилався суддя, були так звані програми для теплових вікон, які використовували Audi, Volkswagen і Mercedes-Benz.

Авто, фото: Знай.ua
Авто, фото: Знай.ua

У компаніях говорять, що використання програмного забезпечення для зменшення або повного вимкнення ефекту фільтрації допомагає зменшити конденсацію. Однак результатом цього є підвищені викиди закису азоту та твердих частинок, ніж заявлено.

Нагадаємо, горбатий "Запорожець" одягли у піксель: авто з'явилося у Вінницькій області.

Раніше повідомлялося, бензин або бадяга: як швидко визначити якість палива звичайним папірцем.

Також порушували не ви, а заплатите 2400 гривень: водіям розповіли про великі штрафи за дрібний "косяк".