Для всіх наших читачів, які водії, є дуже важливі новини. У Німеччині, де зараз перебувають тисячі наших громадян зі своїм власним авто, вирішили штрафувати за дуже гучне зачинення дверей авто та гаражів. Йдеться громаді Ердманнгаузен.

Про це стало відомо завдяки повідомленню місцевого телеканалу SWR.

Ердманнгаузен, скріншот: YouTube
Ердманнгаузен, скріншот: YouTube

Постанову ухвалили через скарги на шум від транспортних засобів. Тепер мешканця Ердманнгаузена, який "надмірно голосно зачиняє двері свого автомобіля", може бути оштрафований на суму до 80 євро (приблизно 3200 грн).

Штрафуватимуть також тих, хто без потреби тримає двигун автомобіля або мотоцикла увімкненим, сигналить без необхідності або надто голосно завантажує або розвантажує вантажівку.

Популярні новини зараз
Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Парковка в Німеччині, скріншот: YouTube
Парковка в Німеччині, скріншот: YouTube

Глава Ердманнгаузена Маркус Колер заявив, що в ініціативі немає нічого незвичайного. Деякі громади в районі Людвігсбург, де і розташований Ердманнгаузен, вже запровадили аналогічні постанови про "шум, спричинений транспортними засобами".

Проте городяни, яких опитав телеканал, кажуть, що це рішення місцевої влади "безглуздо". Проте наші люди мають бути готовими і до таких викликів, адже є багато любителів показати, які вони сильні, навіть якщо ведуть Mersedes або Tesla, де є система доведення дверей.

Нагадаємо, "Почекайте, я "загуглю" цю статтю": топ найважливіших фраз водія, від яких копи в шоці.

Раніше повідомлялося, що в Україні можуть скасувати популярний штраф для водіїв.

Також, 5 ознак, які буквально змусять патрульного зупинити авто: баченням на замітку.