Унікальний автомобіль, який уже встигли прозвати "радянським Порше", для своєї епохи – справжній шедевр автомобільного дизайну. Їх було створено лише шість екземплярів і відомі вони під ім'ям КД Спорт-900.

Кожне купе було побудовано з великим ентузіазмом групою висококваліфікованих фахівців, які втілили свої ідеї у життя.

Вони використовували базу ЗАЗ-965, а задньомоторне компонування додавало унікальності та спортивного характеру автомобілю, пише Hyser.

КД Спорт-900, скріншот: YouTube
КД Спорт-900, скріншот: YouTube

Інженери та дизайнери науково-дослідного інституту НАМІ вклали всю свою творчу енергію у створення елегантних купе. Кожна деталь була ретельно опрацьована, і машини відрізнялися високою якістю та майстерністю виконання.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

КД Спорт-900 на агрегатах ЗАЗ-965, скріншот: YouTube
КД Спорт-900 на агрегатах ЗАЗ-965, скріншот: YouTube

Хоча ці автомобілі були побудовані для використання їх творцями, їх унікальний дизайн і зовнішній вигляд привертали увагу багатьох людей. КД Спорт-900 став символом інновацій та технічної майстерності радянської автомобільної індустрії.

КД Спорт-900 на агрегатах ЗАЗ-965, скріншот: YouTube
КД Спорт-900 на агрегатах ЗАЗ-965, скріншот: YouTube

Сьогодні ці рідкісні автомобілі викликають особливий інтерес колекціонерів та автолюбителів, які цінують унікальність та історичну цінність цих “радянських Порше”.

Нагадаємо, хлопці, давайте жити швидко: блогери на сміттєзвалищі відкрили спортивне купе кота Леопольда, із запчастинами від ЗАЗ.

Раніше повідомлялося, доведеться відкласти мінімум 1000 гривень: скільки коштуватиме техогляд у 2023 році.

Також, мрія, а не перша тачка: мешканець Вінниччини змайстрував із "Запорожця" кабріолет, усі дівчата тепер його.