Унікальний автомобіль, який уже встигли прозвати "радянським Порше", для своєї епохи – справжній шедевр автомобільного дизайну. Їх було створено лише шість екземплярів і відомі вони під ім'ям КД Спорт-900.

Кожне купе було побудовано з великим ентузіазмом групою висококваліфікованих фахівців, які втілили свої ідеї у життя.

Вони використовували базу ЗАЗ-965, а задньомоторне компонування додавало унікальності та спортивного характеру автомобілю, пише Hyser.

КД Спорт-900, скріншот: YouTube
КД Спорт-900, скріншот: YouTube

Інженери та дизайнери науково-дослідного інституту НАМІ вклали всю свою творчу енергію у створення елегантних купе. Кожна деталь була ретельно опрацьована, і машини відрізнялися високою якістю та майстерністю виконання.

Популярні новини зараз
Шмигаль заявив про початок "другого сезону" атак на енергосистему Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

КД Спорт-900 на агрегатах ЗАЗ-965, скріншот: YouTube
КД Спорт-900 на агрегатах ЗАЗ-965, скріншот: YouTube

Хоча ці автомобілі були побудовані для використання їх творцями, їх унікальний дизайн і зовнішній вигляд привертали увагу багатьох людей. КД Спорт-900 став символом інновацій та технічної майстерності радянської автомобільної індустрії.

КД Спорт-900 на агрегатах ЗАЗ-965, скріншот: YouTube
КД Спорт-900 на агрегатах ЗАЗ-965, скріншот: YouTube

Сьогодні ці рідкісні автомобілі викликають особливий інтерес колекціонерів та автолюбителів, які цінують унікальність та історичну цінність цих “радянських Порше”.

Нагадаємо, хлопці, давайте жити швидко: блогери на сміттєзвалищі відкрили спортивне купе кота Леопольда, із запчастинами від ЗАЗ.

Раніше повідомлялося, доведеться відкласти мінімум 1000 гривень: скільки коштуватиме техогляд у 2023 році.

Також, мрія, а не перша тачка: мешканець Вінниччини змайстрував із "Запорожця" кабріолет, усі дівчата тепер його.