У свій час дуже популярною була модель ЛуАЗ-969 "Волинь", її в "радянський" період називали позашляховиком. Цікаво, що це авто створено на базі вузлів та агрегатів "Запорожця".

Громадянська версія автомобіля надійшла у виробництво у 1967 році, а вже у 1979 році було презентовано модернізований варіант – ЛуАЗ-969М.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню видання Hyser.

ЛуАЗ-969М, скріншот: YouTube
ЛуАЗ-969М, скріншот: YouTube

Однак через низький попит на ринку, виробництво цього автомобіля було припинено у 1996 році.

Популярні новини зараз
У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ
Показати ще

Сьогодні багато хто вже забув про ЛуАЗ-969, але є люди, які хотіли б повернути до життя цей легендарний позашляховик. І ось з'явився проект, який враховує особливості кузова та інтер'єру оригінальної моделі.

ЛуАЗ-969М, скріншот: YouTube
ЛуАЗ-969М, скріншот: YouTube

У новому проекті була використана схожа форма кузова з високим дорожнім просвітом, а також передня та задня оптика, що нагадують оригінал.

Дах автомобіля отримав стилізоване фальш-брезентове покриття, пофарбоване в інший колір. Особливістю задньої частини автомобіля є наявність запасного колеса на задніх дверях, що надає йому рельєфності.

ЛуАЗ-969М, скріншот: YouTube
ЛуАЗ-969М, скріншот: YouTube

У салоні нового ЛуАЗа-969 збережено три характерні елементи оригінальної моделі: двоспицеве ​​кермо, приладова панель з козирком над комбінацією приладів і чотири круглі перемикачі, втоплені в спеціальну нішу у верхній частині передньої панелі.

Однак, салон отримав більш сучасний вигляд, що відповідає сучасним вимогам та комфорту.

Нагадаємо, компактна, економна та яскрава: українцям показали нову "Таврію" A-Class, утре ніс багатьом іномаркам.

Раніше повідомлялося, що на українських дорогах з'являться незвичайні автомобілі: до чого готуватися.

Також, за кермо цих авто краще не сідати: топ-3 ненадійні моделі.