Для всіх наших читачів, які є водіями, є дуже цікавий факт, навіщо досвідчені "водили" не викидають старі свічки запалювання. Важливо розуміти, що іржаві і зношені свічки іноді виконують дуже потрібні завдання.

Про це розповів один із українських автоблогерів, який частенько ділиться свіжими порадами в мережі YouTube.

Старі свічки запалювання, скріншот: YouTube
Старі свічки запалювання, скріншот: YouTube

Влітку багато автовласників приїжджають мити радіатори, заправляти кондиціонери, обслуговувати систему охолодження двигуна – замінювати антифриз, промивати елементи чи весь контур загалом.

Контур системи охолодження складається із численних трубок, кожна з яких затягнута хомутом. Тут стара свічка і знадобиться.

Популярні новини зараз
Шмигаль заявив про початок "другого сезону" атак на енергосистему Українцям зменшили мінімальний тариф за розподіл газу Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Старі свічки запалювання, скріншот: YouTube
Старі свічки запалювання, скріншот: YouTube

Виявляється, вона за своїм діаметром є ідеальною пробкою, якою можна заткнути патрубок, щоб не зливати весь антифриз із блоку, а лише з радіатора (наприклад, перед промиванням).

Так само при зміні рідини, що охолоджує - оригінал хоч і ходить довго, але зараз коштує чималих грошей - потрібно промивати систему дистильованою водою. Для того щоб розділити контур на частини та якісно прочистити кожну, використовують свічку як пробку.

У досвідченого майстра, який давно займається ремонтом авто, є безліч подібних рішень: простих, дешевих та ефективних.

Нагадаємо, бензин чи бодяга: як швидко визначити якість палива звичайним папірцем.

Раніше повідомлялося, що українці на кордоні з Польщею вліпили величезний штраф через волосся: собака унюхав "щось".

Також, живи яскраво – але за законом: українських водіїв попередили про штраф у 850 грн.