Багато навіть досвідчених водіїїв з часом іноді можуть відчувати запах вихлопних газів та бензину у своєму авто. Він може яскраво проявлятись не тільки на сидіннях водія, а й пасажира. Майже завжди всі власники авто починають сильно нервувати через таку причину та мчати до найближчого СТО.

Автомобілі. Фото: скрін youtube
Автомобілі. Фото: скрін youtube

Про те, що робити в такій ситуації розповідає MMR.

А по дорозі вже "прикидує" варіанти, через що міг з'явитися цей неприємний запах: невже підлога прогнила чи випускна система розвалилася?

Однак перед тим, як мчати на СТО і платити тисячі гривень із власної кишені, варто трохи оглянути машину, та прикинути, звідки могла з'явитись така проблема та постаратися знайти причину такої поломки. Однак у більшості випадків, таку проблему навіть поломкою назвати не можна.

Популярні новини зараз
В Україні для водіїв з 1 жовтня запрацює нове правило Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен "Удари, яких не очікували": мольфарка розповіла, чи загрожує Україні взимку вимикання світла Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Автомобіль. Фото: Youtube
Автомобіль. Фото: Youtube

Досвідчений водій у такому разі відразу почне оглядати ущільнювачі. Особливо – багажник.

Мало того, що самі гумки за роки могли протертися до дірок і деформуватися, так є ще одна причина, про яку багато хто і не знає. Зазвичай раптовій появі сторонніх запахів, у тому числі вихлопних газів та інших дорожніх ароматів, сприяють відсутні або поламані упори – гумові стовпчики, розташовані на кутах кришки багажника.

Водiй. Фото: скрін youtube
Водiй. Фото: скрін youtube

Знімаємо ущільнювач і добре промиваємо його в теплій воді. Можна навіть у гарячій. Далі чистимо і надягаємо гумку на місце, потім – покриваємо силіконом, давши «хімії» увібратися, і прибираємо надлишки. Ті ж упори також можна зняти і промити, а потім виставити так, щоб багажник закривався щільно.

Нагадаємо, Микола, час линяти: у селах та маленьких містечках копи штрафують водіїв на 40 тисяч.

Раніше повідомлялося, доведеться платити не лише за себе: українцям нагадали за яке порушення можуть відправити за ґрати.

Також, накладний нас не налякати: українські водії знайшли новий спосіб не платити величезний штраф.