Для всіх наших шанованих читачів, які мають відношення до керування автомобілем або навіть є власниками транспортних засобів, є дуже важливе нагадування. Йдеться про обов'язковий "аксесуар", який має перебувати в салоні авто.

Останнім часом співробітники Нацполіції стали більше виписувати водіям штрафів, які не звертають уваги на те, що чітко прописано в Правилах дорожнього руху (ПДР).

Про це стало відомо завдяки нагадуванню одного із Сервісних центрів МВС.

Поліція, скріншот
Поліція, скріншот

Йдеться про обов'язкову наявність вогнегасника. Важливо розуміти, що ступінь покарання залежить від того, чи відбувається під час порушення приватна поїздка чи перевезення пасажирів.

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх
Показати ще

Найчастіше водії обробляються штрафами, але при повторному порушенні можливе позбавлення прав водія на строк від трьох до шести місяців.

Вогнегасники - фото Vanguard Fire and Security Systems
Вогнегасники - фото Vanguard Fire and Security Systems

Після цього порушник має скласти іспити у сервісному центрі МВС, щоб повернути документ.

Суд у таких випадках стає на бік правоохоронців, вказуючи на те, що правил дорожнього руху, а саме у п.31.4.7.е, прямо забороняється експлуатація транспортних засобів без працюючого вогнегасника.

Нагадаємо, двоє українців продавали жінок у рабство в Емірати, але відбулися штрафом: як це сталося.

Раніше повідомлялося, що просто знущання: як покарали мажору у Львові, який слухав Лепса і кидався на людей.

Також, українець голяка купався в басейні і кидався на копів з кулаками: "Порядок денний не вручили?".