Поки в Україні триває повномасштабна війна, всі сили йдуть на підтримку ЗСУ. Так, українець із Жовтих вод власноруч прокачав звичайну "Таврію", щоб та допомагала воїнам на фронті. Про це йдеться у сюжеті одного з місцевих телеканалів.

"Таврія" - невеликий, економічний та невибагливий автомобіль, який підійде для міста, але ніяк не для екстремальних умов у зоні бойових дій. Проте автомайстер із Жовтих вод модернізував дітище автоЗАЗ та перетворив його на справжнього "воїна".

"Таврія". Фото: скрін youtube
"Таврія". Фото: скрін youtube

Так, "Таврія" отримала багато деталей від інших автомобілів, зокрема, тюнінговані двигуни від Honda. Також машина оснащена новою підвіскою, коробкою передач та амортизаторами, що відчутно підвищує її прохідність та швидкість.

Войовничий ЗАЗ створювався як багатоцільовий автомобіль. Військові можуть використовувати його для різних потреб, зокрема перевозити поранених, оскільки ззаду в машини передбачено "вантажне відділення".

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

"Таврія". Фото: скрін youtube
"Таврія". Фото: скрін youtube

Одним із плюсів модернізованої "Таврії" є її невелика собівартість. Автор проєкту стверджує, що за потреби можна налагодити масове виробництво такого автомобіля.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Запорожець" рівня Porshe: як виглядав спортивний ЗАЗ із 60-х, який так і не побачив доріг.

Також наш портал інформував ексклюзив, який не зустрінеш на дорозі: як виглядає унікальний "горбатий" лімузин на базі ЗАЗ-965.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв барбекю на колесах: умілець модернізував "горбатий" ЗАЗ-965 для пікніків та риболовлі, як виглядає диво-авто.