Українські майстри показали справжнє диво автомобільного перевтілення - старий "Запорожець" став маневровим та стильним пляжним багі. Як виглядає унікальна модифікація, показали у сюжеті телеканалу "D1".

Українці дуже винахідливий народ, особливо якщо справа доходить до автомобілебудування та тюнінгу. Перетворити на суперкар старий ЗАЗ, який ледве розганяється до 80 км/година - запросто, зробити електрокар з "Таврії" - легше не придумаєш. А ось гаражні майстри з Дніпра вигадали, як із "Запорожця" зробити пляжний багі.

Багі із "Запорожця". Фото: скрін youtube
Багі із "Запорожця". Фото: скрін youtube

Автори проєкту знають свою справу, адже на вигляд багі складно зрозуміти, що його основою став звичайнісінький "Запорожець". Транспортний засіб має чудову маневровість і впевнено пересувається як піском, так і бездоріжжям.

Багі із "Запорожця". Фото: скрін youtube
Багі із "Запорожця". Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Частина пенсіонерів залишиться без виплат: в яких випадках не враховується стаж Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Від "Запорожця" до багі автомобіль пройшов досить великий шлях. Майстри переробили каркас – відмовилися від даху та дверей, а двигун зробили відкритим, щоб уникнути перегріву. Розганяється такий "пляжемобіль" до 80 кілометрів на годину.

Автори проєкту зазначають, що вкрай рідко виїжджають у люди на подібних багі, проте ними можна помилуватися на автовиставках.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що розсікає повітря як куля: українці перетворили "Запорожець" на гоночний болід потужністю 1100 кінських сил.

Також наш портал інформував заводський кабріолет від ЗАЗ: як виглядає рідкісна "Таврія" з відкритим кузовом.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, мрія, а не перша тачка: мешканець Вінниччини змайстрував із "Запорожця" кабріолет, всі дівчатка тепер його.