Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до керування автомобілем, або є власниками транспортних засобів, є дуже важливе нагадування. Справа в тому, що багато хто вже звикли, що страховий поліс - це обов'язковий документ, за відсутність якого можна повчити штраф.

Однак далеко не всі знають, що в деяких ситуаціях водії повинні мати і документ, який підтверджує їхнє особисте страхування.

Про це стало відомо завдяки повідомленню спільноти українських юристів в одній із соціальних мереж.

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

За інформацією юристів, Закон України "Про страхування", а також Положення КМУ №959 встановлюють обов'язок водія транспортного підприємства, що здійснює пасажирські перевезення, мати поліс індивідуального страхування від нещасних випадків на транспорті. Такий документ у водіїв має право запросити поліція чи співробітники "Укртрансбезпеки".

Популярні новини зараз
Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла
Показати ще

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

За відсутність поліса передбачено штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Він накладається не безпосередньо на водія, а на юридичну особу чи підприємця, який є його роботодавцем.

При цьому ймовірні випадки, коли підприємець, який "постраждалий", вичитує штраф із зарплати водія. У зв'язку із цим юристи рекомендують автомобілістам, які здійснюють пасажирські перевезення, уважніше підходити до організації своєї трудової діяльності.

Нагадаємо, маленький багажник у Smarta більше не проблема: в Україні помітили дивовижну модель компактного авто з кузовом PickUp.

Раніше повідомлялося, "Великий кум" слідкує за нами? Українські копи попередили водіїв про посилення контролю.

Також, список заборонених 10 речей в авто для українських водіїв: запам'ятай і не буде витрачати.