По всьому простору колишнього Радянського Союзу можна знайти величезну кількість старих автомобілів, значна частина з яких допрацьовувалась та тюнінгувалася.

Такий екземпляр виявили і в Мінську, столиці Білорусі — там знайшли незвичайний "Запорожець" чорного кольору. Його фотографії в мережі опублікував Instagram-акаунт "retronomer_1992".

Так, на знімках зафіксовано класичний автомобіль українського виробництва — "Запорожець" ЗАЗ-966, який, однак, при найближчому розгляді має досить велику кількість відмінностей від стандартної моделі, за рахунок чого виглядає свіжо і неординарно.

Перше, що впадає у вічі — колір кузова автомобіля. З якоїсь причини в роки, коли автомобіль ще стояв на конвеєрі, керівництво "Комунара" не хотіло, щоб ЗАЗ-966 мав чорний колір як заводський, а дарма. Оскільки цей автомобіль, очевидно, пофарбований у чорний власником, виглядає дуже стильно і цікаво, оскільки чорний колір вдало підкреслює всі лінії кузова.

Популярні новини зараз
У світі новий "коронавірус" - хвороба вбиває людину за 2 дні: що кажуть медики Резерв+ отримав важливе оновлення За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

"Запорожець" ЗАЗ-966, фото із соцмереж
"Запорожець" ЗАЗ-966, фото із соцмереж

Другий незвичайний момент полягає у частині кузова, завдяки якій ЗАЗ-966 "Запорожець" отримав прізвисько "вухатий" - власне, "вуха", які насправді є повітрозабірниками для повітряного охолодження двигуна, встановленого в задній частині. Власник автомобіля змінив форму повітрозабірників, завдяки чому, а також завдяки чорному кольору, вони, на відміну від оригінальної моделі, зовсім не виділяються, за рахунок чого кузов став більш обтічним.

Остання зміна - більший і "агресивніший" вихлоп. Можливо, автомобіль отримав ще й низку технічних покращень, проте дізнатися про це, не заглядаючи під капот, не вийде.

Нагадаємо, що доведеться стрибати, щоб сісти за кермо: українець перетворив старенький "Запорожець" на топовий джип.

Раніше ми повідомляли про смарт від ЗАЗ, який збирав у 60-х посилки: "Укрпошта" навіть 20 років тому мріяла про таку "малятку".