При покупці автомобіля важливо звертати увагу не лише на марку та модель, а й колір. Він не тільки впливає на те, автомобіль можуть викрасти чи подряпати, а й на особисте самопочуття його власника чи водія.

Згідно з правилами фен-шуя, можна вибрати авто такого кольору, який принесе успіх чи стабільність. Про це розповіла експерт із фен-шуй Кася Тігіпко.

Авто на дорозі. Фото: Youtube
Авто на дорозі. Фото: Youtube

Для вибору кольору авто, не варто керуватися виключно тим, подобається він вам чи ні. Хоча це важливо. Але варто пам'ятати, що синій, чорний та блакитний кольори вважаються сприятливими, оскільки допомагають своїм власникам бути напоготові, відчувати зміни ситуації на дорозі. Це завжди добрий вибір для автомобіліста.

Автомобілі
Автомобілі

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Гроші змусять повернути державі: українців попередили До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Одним з найпопулярніших кольорів авто є білий та металік. Вони допомагають власникам таких машин виявити всю свою рішучість та волю. Такі машини несуть у собі енергію металу, тому можуть зробити людину жорсткішою. Однак комусь це лише на краще.

водій авто
водій авто

Червоний та помаранчевий відносяться до однієї гами. Вони значно менш популярні, проте червоні авто все ж таки часто вибирають для себе жінки. І експерт не радить обирати такі кольори, бо вони можуть спровокувати зайву нервозність водія, а помаранчевий може навіть спричинити швидку стомлюваність.

Зелений та коричневий кольори викликають бажання рухатися вперед, активно діяти та ставити високі цілі. Ці кольори та їх відтінки допомагають досягти успіху в бізнесі, просування по службі та фінансового благополуччя.

Автомобили, фото: Знай.ua
Автомобили, фото: Знай.ua

Нагадаємо, що УАЗседес підкорить серця автолюбителів: умілець поєднав дві легенди - УАЗ та Mercedes-Benz.

Раніше ми повідомляли, що 850 грн, а потім лови вітер обличчям: в Україні копам дозволили виписувати більше штрафів.