Наші читачі знають, що зараз велика кількість українців перебувають за кордоном. Багато громадян виїхали через війну навіть на власному транспорті. Чеська Республіка стала справжнім "другим будинком" для десятків тисяч наших співвітчизників. Проте вже з 1 січня 2024 року для українців у Чехії набувають чинності нові правила, пов'язані із реєстрацією авто.

Відомо, що такими заходами місцева влада хоче посилити контроль за наявністю українських автомобілів на території Чехії. Про це повідомляє портал "Твоя машина".

Українські авто в Чехії, скріншот: YouTube
Українські авто в Чехії, скріншот: YouTube

Згідно з новими вимогами, українці, які перебувають у Чехії, зобов'язані зареєструвати свої транспортні засоби до кінця грудня 2023 року.

За керування незареєстрованими авто українців після 1 січня 2024 року штрафуватимуть на 30 000 чеських крон (близько 48 000 гривень).

Популярні новини зараз
Літнім українцям виплатять бонус до пенсії: хто і на яку суму може сподіватися У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками Від 302 до 1402 гривні на місяць: за що в березні українці платитимуть більше Гороскоп на березень-2024 для всіх знаків Зодіаку: конфлікти Скорпіонів, обман Риб та проблеми Дів
Показати ще

Українські авто в Чехії, скріншот: YouTube
Українські авто в Чехії, скріншот: YouTube

Важливо відзначити, що реєстрація автомобілів в даний час безкоштовна і проводиться в муніципалітетах, що мають транспортний реєстр. Українцям слід поквапитися, щоби встигнути зареєструвати свої машини до зазначеного терміну.

Тим, хто лише планує відвідати Чехію та отримати тимчасовий захист, варто враховувати, що вони зобов'язані зареєструвати свої українські транспортні засоби протягом 7 днів після отримання візи тимчасового захисту. Невиконання цієї вимоги також може спричинити штрафи та негативні наслідки для водіїв.

Нагадаємо, в Україні неслухняних водіїв "стимулюватимуть" новою системою покарань: тримай талончик.

Раніше повідомлялося, 3450 грн за навушники чи смартфон: що відомо про нове покарання.

Також, водій завжди п'яний: патрульні придумали безвідмовний спосіб "рубати" хабара.