Українських водіїв попередили про зміну на дорогах, які діють уже з 1 травня. Що потрібно знати, йдеться у матеріалі інформаційного порталу telegraf.

Вже з 1 травня в Україні скасують обов'язок водіїв включати денні ходові вогні чи ближнє світло незалежно від освітленості. Це сезонне правило, згідно з ПДР, діє з 1 жовтня до 1 травня.

Автомобіль. Фото: скрін youtube
Автомобіль. Фото: скрін youtube

У цей період світловий день короткий, а також часто є фактори, що погіршують видимість, наприклад, туман, дощ або сніг. Денні ходові вогні або ближнє світло фар роблять автомобіль помітнішим для учасників руху. Це, своєю чергою, знижує ризик потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.

Варто нагадати, що до кінця квітня водії під час їзди поза населеними пунктами, повинні дотримуватись цієї вимоги, якщо не хочуть отримати штраф.

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Поліція, штраф, скріншот: YouTube
Поліція, штраф, скріншот: YouTube

Так навіть за таке, на перший погляд, незначне порушення передбачено покарання у вигляді штрафу від 425 до 510 гривень. Покарати порушника можуть навіть якщо на дворі яскравий сонячний день, адже денні ходові вогні мають включатись у будь-який час доби.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, МВС звернулося до водіїв із важливим оголошенням: скористатися може кожен автовласник.

Також наш портал інформував, от і докатався до 40 тисяч гривень: за що українським водіям загрожуватиме великий штраф – не грайтеся з цим.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, відсутність цих речей може коштувати життя: водіям нагадали, що обов'язково має бути в авто під час воєнного стану.