Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до керування авто, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що невдовзі в Україні можуть з'явитися певні зони, де керування позашляховиками буде під забороною.

Проєкт закону №11024, який регулює це питання, подано на розгляд Верховної Ради ініціативою від Уряду.

Про це стало відомо завдяки повідомленню на офіційному порталі українського парламенту.

Позашляховик ЛуАЗ, скріншот: YouTube
Позашляховик ЛуАЗ, скріншот: YouTube

Пропонується запровадити обмеження на в'їзд деяких видів транспортних засобів на територію українських природних заповідників. Документ, зокрема, забороняє використання квадроциклів та джипів у цих районах.

Популярні новини зараз
Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

Чиновники переконані, що такі транспортні засоби, здійснюючи шум та викиди, негативно впливають на стан рослинного та тваринного світу заповідників. Профільний комітет Верховної Ради вже виступив із підтримкою цього законопроєкту та рекомендував його ухвалення у першому читанні.

Позашляховик. Фото: Фаворит
Позашляховик. Фото: Фаворит
Позашляховик. Фото: Фаворит

Більшість депутатів висловлюють оптимізм щодо нової ініціативи, адже такі норми успішно функціонують у країнах ЄС. У той же час досі точаться дискусії щодо методів контролю за дотриманням цих заборон власниками джипів.

Існує ймовірність, що найближчим часом буде представлено новий законопроект, який передбачатиме штрафи за недотримання цих обмежень.

Нагадаємо, цієї помилки на АЗС припускають навіть досвідчені водії: можна дуже дорого заплатити.

Раніше повідомлялося, від 85 до 340 грн.: юристи відповіли, кого з водіїв покарають за цигарки в салоні.

Також, як одна помилка з автомобілем може коштувати вам майже 1500 гривень.