Системи автоматичної фіксації порушень ПДР – 4 роки, 265 приладів контролю працюють у місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками. Камери функціонують у 25 містах та 15 областях держави, крім областей, де продовжуються бойові дії, розповів перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Про це пише портал Стіна.

"Тільки за цей рік ми підключили до системи фіксації 50 приладів контролю, з них відновили роботу 19 приладів, підключених до вторгнення РФ, і 31 прилад підключено вперше", - розповів він.

За 4 роки поліцейські винесли понад 10 мільйонів постанов - стільки разів притягнули до відповідальності порушників швидкісного режиму та тих, хто не дотримувався правил проїзду смугою громадського транспорту. З цієї кількості було виконано 89% постанов та сплачено штрафів на загальну суму понад 2,1 мільярда гривень.

"Швидкість залишається однією з найпоширеніших причин ДТП з тяжкими наслідками. Проте за 4 роки роботи у місцях, де встановлені камери автоматичної фіксації, кількість ДТП з тяжкими наслідками знизилася втричі.

Популярні новини зараз
Міста опинились під прицілом: тарологиня озвучила прогноз на вересень по обстрілам "Покинув, два роки шлявся, обжимався...": Оля Цибульська розповіла, що сталося з Винником Українці з вересня зможуть їздити транспортом безкоштовно: в КМДА це підтвердили Вистачить на кілька буханок хліба: пенсіонерам доплатять у вересні 570 гривень
Показати ще

До запуску системи фіксації кількість ДТП із загиблими та/або травмованими у місцях встановлення приладів контролю становила — 541, зараз — 175 (47 випадків через перевищення швидкості)", - повідомив Білошицький.