Системи автоматичної фіксації порушень ПДР – 4 роки, 265 приладів контролю працюють у місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками. Камери функціонують у 25 містах та 15 областях держави, крім областей, де продовжуються бойові дії, розповів перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Про це пише портал Стіна.

"Тільки за цей рік ми підключили до системи фіксації 50 приладів контролю, з них відновили роботу 19 приладів, підключених до вторгнення РФ, і 31 прилад підключено вперше", - розповів він.

За 4 роки поліцейські винесли понад 10 мільйонів постанов - стільки разів притягнули до відповідальності порушників швидкісного режиму та тих, хто не дотримувався правил проїзду смугою громадського транспорту. З цієї кількості було виконано 89% постанов та сплачено штрафів на загальну суму понад 2,1 мільярда гривень.

"Швидкість залишається однією з найпоширеніших причин ДТП з тяжкими наслідками. Проте за 4 роки роботи у місцях, де встановлені камери автоматичної фіксації, кількість ДТП з тяжкими наслідками знизилася втричі.

Популярні новини зараз
Українцям роздадуть шалені гроші: хто може отримати ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

До запуску системи фіксації кількість ДТП із загиблими та/або травмованими у місцях встановлення приладів контролю становила — 541, зараз — 175 (47 випадків через перевищення швидкості)", - повідомив Білошицький.