Літо – це час, коли багато автовласників помічають, що їхні автомобілі споживають більше палива. Важливо знати, що правильний догляд за машиною може суттєво зменшити витрати на паливо та уникнути дорогих ремонтів.
Експерти рекомендують кілька простих кроків для підготовки автомобіля до літа. Автомобільний експерт Даррен Міллер підкреслює важливість використання якісної охолоджувальної рідини.

Каністра бензину / фото: depositphotos
Каністра бензину / фото: depositphotos

Він зазначає, що особливо в спеку потрібно стежити за рівнем цієї рідини в двигуні. Якщо її не вистачає, двигун може перегрітися, що призводить до підвищеного споживання пального і може пошкодити мотор.

Міллер пояснює: "Підтримка належного рівня охолоджувальної рідини двигуна є ключовим моментом, особливо в спекотну погоду, оскільки перегрів може призвести до серйозного пошкодження двигуна. Пам’ятайте, що низький рівень охолоджувальної рідини небезпечний і може призвести до дорогого ремонту."

Масло, двигун, фото з вільних джерел
Масло, двигун, фото з вільних джерел

Ще один важливий крок – промивка охолоджувальної рідини перед літом. Це означає заміну старої рідини на нову, що допомагає очистити систему від бруду та іржі.

Компанія Heart Autocare зазначає, що промивка охолоджувальної рідини покращує паливну економічність, адже чиста рідина ефективніше охолоджує двигун.

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

прогрів двигуна
прогрів двигуна

Фахівці Heart Autocare пояснюють: "Промивка охолоджувальної рідини допомагає підвищити паливну економічність. Забруднена рідина змушує двигун більше нагріватися, що збільшує витрати пального."

Також важливо регулярно обслуговувати систему кондиціонування. Після зими в ній можуть накопичуватися бактерії, що погіршує якість повітря та ефективність охолодження. Професійне обслуговування кондиціонера допоможе уникнути цих проблем і забезпечить комфортне водіння.

Нагадаємо, це потрібно пам'ятати всім водіям із 1 червня: українців попередили про проблеми

Раніше ми писали про те, що як уникнути "пограбування" у розмірі 1700 гривень: водіям треба звернути увагу на фари

Вам буде цікаво дізнатися ти заощадив, але штраф більше 30 тисяч: "ледачих" українських водіїв жорстко каратимуть