Електромобільна революція в США зіткнулася з несподіваними викликами, що змушують багатьох власників електрокарів переглянути своє ставлення до цього виду транспорту.

Згідно з останніми дослідженнями, майже половина американців, які купили електромобілі, розглядають можливість повернення до традиційних авто з двигунами внутрішнього згоряння. Про це повідомляє видання Motor1.

Електромобіль Xiaomi, фото: CNevPost
Електромобіль Xiaomi, фото: CNevPost

Головними причинами несподіваного тренду стали два ключові фактори: недостатньо розвинена інфраструктура для зарядки електромобілів та обмежений запас ходу сучасних моделей. Ці проблеми створюють значні незручності для власників, особливо під час далеких поїздок чи подорожей до віддалених районів країни.

Виявилося, що реальність експлуатації електромобілів часто відповідає очікуванням покупців.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Електромобіль, фото: internetua
Електромобіль, фото: internetua

Багато хто сподівався на велику економічну вигоду від використання електротранспорту, але зіткнулися з низкою практичних труднощів. Зокрема, з недостатньою кількістю зарядних станцій та їх нерівномірним розташуванням США.

Однак, незважаючи на ці труднощі, значна частина власників електромобілів залишається відданою ідеї екологічно чистого транспорту. Хоча й лишається сподіватися, що в майбутньому ці проблеми будуть вирішені.

Нагадаємо, тисячі водіїв під загрозою штрафу в 425 гривень: радять придивитися до прав

Як повідомляв "Знай.ua", українцям стане складніше переоформити авто: що зміниться

Знай.uа писав, "може літати": Ілон Маск поділився цікавими фактами про нову Tesla