Що робити, коли автомобільний двигун не запускається, а їхати треба вже - поради від тих, хто зуби з'їв на штовханні машин.

Автолюбителі зазначають, що автомобіль може не завестися з декількох причин. По-перше, акумулятор — він виходить з ладу, і може не тримати зарядку, особливо взимку. Також акумулятор може просто розрядитися, якщо стояло всю ніч з увімкненими фарами.

Не заводиться авто. Фото: Youtube
Не заводиться авто. Фото: Youtube

По-друге, може порушитися контакт на лемах, якщо на вулиці дощ, сніг чи підвищена вологість.

По-третє, є імовірність поломки стартера, регулятора напруги або дротів.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити В Україні почнуть масово карати ухилянтів – коли чекати перших штрафів від ТЦК Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили
Показати ще

Якщо розбиратися в причинах часу бракує, а поруч є декілька осіб, можна завести автомобіль зі штовхача.

Іній на клемах. Фото: Youtube
Іній на клемах. Фото: Youtube

Перевір контакт на клемах акумулятора. Підкачай бензин до карбюратора. Витисни сильно зчеплення і вибери нейтральну передачу. Дай людям сигнал про початок руху. Після того як машина трохи поїде, увімкни другу передачу та акуратно відпусти зчеплення.

Після цього потрібно натиснути педаль зчеплення, перевести важіль у нейтральне положення і зупинись. Слідкуй за тим, щоб мотор не заглох, інакше прийдеться повторювати все заново.

Нагадаємо, ми писали, що однією "аптечкою" не обійтися: українських водіїв попросили зібрати "екстрену сумку", що потрібно купити.

Як повідомляв "Знай.ua", жодних цукерок замість решти: українським водіям пропонують забути про готівку на АЗС.

Також "Знай.ua" інформував, бензин, дизель та автогаз стрімко дешевшають: АЗС порадували водіїв оновленням цін.