В Україні попри війну продовжується виробництво, попит на транспортні засоби зберігається, адже люди користуються громадським транспортом, щоб переміщатися містом та потрапляти з дому на роботу.

У січні 2023 року українці придбали 575 нових та вживаних автобусів. Такий показник на 4,2% менший, ніж за аналогічний період минулого року та на 5,6% менший, ніж у грудні минулого року, пише mmr.

Шкільний автобус, скріншот із відео
Шкільний автобус, скріншот із відео

Більшість нових автобусів, які українці придбали у січні 2023 року, це продукція українських підприємств. Перше місце зайняв БАЗ А081 "Еталон". Таких придбали 66 штук. На другому місці розмістився Богдан/Ataman A-093 їх купили 52 шт. Третю сходинку із показником в 15 шт. зареєстрованих автобусів зайняв ЗАЗ А08 (15 шт.). Також в п'ятірку потрапив Otokar Navigo T - 11 шт, та Ford Transit - їх придбали 4 шт.

Найпопулярніші моделі нових автобусів, січень 2023:

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Резерв+ отримав важливе оновлення Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще
  1. БАЗ А081 "Еталон" — 66 шт.
  2. Богдан/Ataman A-093 — 52 шт.
  3. ЗАЗ A08 — 15 шт.
  4. Otokar Navigo T — 11 шт.
  5. Ford Transit — 4 шт.

Найчастіше, українці купують автобуси малого та середнього класу. Лідером внутрішніх перепродажів стабільно залишається Mercedes-Benz Sprinter (70 шт.), – підсумували експерти.

Нагадаємо, ми писали, що моргання "аварійкою": тепер за світлові сигнали можуть виписати чималий штраф.

Як повідомляв "Знай.ua" на українських водіїв чекають масштабні зміни в автострахуванні.

Також "Знай.ua" інформував, всі дискотеки тепер твої: українець продає запальний Запорожець, навіть 50 Cent не робив такої "прокачки".