В Україні з початку 2023 року дешевшає пальне, а нещодавно набуло чинності ембарго ЄС на російські нафтопродукти, що мало б змінити ситуацію, але чинником впливу виявилися перші в історії постачання зі США.

Імпорт із США все змінив, але тільки на краще. Директор консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн упевнений, що ціни на паливо падатимуть і навесні, тим більше що українські АЗС мають достатньо запасів.

АЗС, скріншот: YouTube
АЗС, скріншот: YouTube

"Темпи серйозні, і я бачу, що потенціал до здешевлення ще є: десь до 2 грн за літр... Ми дуже добре заходимо цієї весни, з великими запасами. Я не виключаю, що ціна може й надалі падати", – заявив експерт.

Водночас, фінансовий експерт Сергій Козирєв повідомив, що виснаження запасів не повинно бути, оскільки вони швидко поповнюються. Джерелом постачання для України тепер стали США. У UPG розповіли, що танкер зі 100 тис. тонн дизеля на бору прибув до порту Гамбурга, звідки паливо перевозиться до нас уже меншими партіями через Польщу.

Популярні новини зараз
Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

"Спробуватимемо збільшувати постачання саме американського продукту через логістичні зручності роботи з цими партіями та вигідне ціноутворення", – заявили в компанії.

У зв'язку з цими обставинами, українські водії можуть не переживати про зростання цін та дефіцит пального.

Каністра для бензину, скріншот: YouTube
Каністра для бензину, скріншот: YouTube

Нагадаємо, моргання "аварійкою": тепер за світлові сигнали можуть виписати чималий штраф

Раніше ми писали, техогляд в Україні: водії побачили список обов'язкової перевірки, такого ще не було

Як повідомляв Знай.ua, пенсіонерів возити? "Нафтогаз", який за крок від дефолту, заплатив за броньовані BMW мільйони гривень